Рецензии «Петсон, Фіндус і торт на іменини»

• Яскрава історія
    Анастасия , 13 апреля 2017 г.
    Я впевнена, що і гарне почуття гумору, і відчуття прекрасного в дитині треба виховувати змалечку – мультиками, фільмами, витворами мистецтва та, звісно ж, книгами. Книга шведського письменника і художника Свена Нордквіста «Петсон, Фіндус і торт на іменини» більше схожа на витвір мистецтва, ніж на звичайне видання. Видавництво «Навчальна книга - Богдан» цього разу особливо постаралось: збільшений формат, глянцеві сторінки, безліч яскравих ілюстрацій, над якими працював сам автор книги.

І, нарешті, про саму історію. «Торт на іменини» - це перша з серії книг про пригоди трохи дивного дідуся Петсона, який живе разом зі своїм котом Фіндусом. Той має кумедний капелюшок, власну думку на все, що відбувається, і зовсім не схожий на звичайних домашніх улюбленців. Щоразу на день народження Фіндуса (а святкує кіт його аж тричі на рік) Петсон пече йому торт, але цього разу на заваді їхнім планам стала відсутність борошна. Як виплутається з халепи ця неймовірна парочка?

«Торт на іменини» від Свена Нордквіста (та й уся серія книг про пригоди дідуся і його кота) – це добра і смішна історія з фантастично красивими і дуже детальними ілюстраціями. Цю книгу сподобається розглядати зовсім маленьким діткам і читати – трохи дорослішим.
  • Чудесно!
    Лариса , 26 октября 2017 г.
    Я очень люблю детских писателей, которые сами иллюстрируют свои книги. Ведь кто, если не автор, сможет идеально передать свою задумку? Именно к таким писателям и относится шведский автор Свен Нордквист. Первой прочитанной нами его книгой стала прекрасная история «Петсон, Финдус и именинный пирог». Это начало целой серии, которая посвящена немного странному пожилому человеку Петсону и его не менее странному коту по имени Финдус.

В этой книге они будут печь торт на именины Финдуса, который празднует их целых три раза в год. Казалось бы, простое действие повлечет за собой целый ряд неприятностей, с которыми, впрочем, наши герои все же справятся. Иллюстрации, которые сделал Свен Нордквист для своей книги «Петсон, Финдус и именинный пирог», просто потрясающие – яркие, разноцветные и очень детальные. Само издание очень качественное – большой формат, глянцевые плотные страницы и прекрасное качество печати. Малышам будет интересно и слушать эту необычную историю, и разглядывать великолепные рисунки.