Рецензии «Париж і Лондон – столиці мого життя»

• Про Париж та Лондон. Про красиве життя без прикрас
    Олеся Кізима, 5 ноября 2017 г.
    ,,Париж і Лондон - столиці мого життя" - сьома книжка, яка нещодавно вийшла друком в моїй улюбленій серії ,,Відкрий світ" від видавництва ,,КМ-Букс". Написала її уродженка України, Олена Ящук, яка спочатку емігрувала до Франції, де й отримала друге прізвище - Коде. Згодом, шукаючи кращої роботи, зокрема для душі, молода жінка подається до Великобританії. Культоролог, журналістка, художниця, маркетолог та письменниця - це далеко неповний перелік її професійних навиків та талантів. У даний час Олена Ящук-Коде проживає у Парижі.

Мабуть, саме на цю книжку я чекала чи не найбільше у цілій серії, бо віддавна моєю заповітною мрією є відвідати обидві столиці. З чим асоціюються мені ці міста? Авжеж, як і багатьом-багатьом інших людям, уявлення про них крутяться виключно довкола архітектурних пам'яток, протоптаних туристичних маршрутів, національних смаколиків та інших загальновідомих символів та кліше. Ах, Париж - безумовно, найромантичніше місто на землі, а Лондон - it's a capital of Great Britain і т.д.)

Мені пощастило мати знайомих, які довший час живуть і в Парижі, і в Лондоні. Дехто є місцевим, дехто - приїжджим. Серед них є автохтони і є українці. Проте, спілкуючись з ними, обговорити геть усе, що цікавить про тамтешнє життя, нереально. Тому ця книжка стала для мене прекрасною нагодою отримати, врешті-решт, відповіді на чимало запитань. І так класно було відшукувати пояснення до речей, які не розумілися, але в процесі досить тривалого знайомства сприймалися, як належне. Це найбільше стосується особливостей менталітету та звичок, як французів, так і англійців.

Недоліком видання є дуже кепська коректорська робота.( А так, то - направду варта уваги книжка, яка читається легко, швидко та дуже пізнавально. Для найширшого кола читачів!