Рецензии «Навіщо потрібні чоловіки?»

Средняя оценка
2
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • "Навіщо потрібні чоловіки"
  Марія Ярмак, 14 октября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Книга Януша-Леона вишневського "Навіщо потрібні чоловіки" справила на мене щонайліпше враження. Занурившись в процес прочитання цього літературно-художнього видання, Ви не просто збавите час, а в ненав'язливій формі отримаєте силу-силенну корисної інформації, що допоможе почуватися компетенітнішими в традиційних питаннях гендерних протиріч.

  Попри категоричність заголовку, де чітко артикулюється, що в центрі уваги видання постають саме чоловіки, належне місце на сторінках книги відведене також і жінкам.

  Книга читається легко. Варто віддати належне вдалому перекладу та відзначити зручний формат видання.

  Незважаючи на відносно куций обсяг, видання є надміру інформативним та пізнавальним. З перших сторінок прочитання, стає зрозумілим, що автор в цій тематиці далеко не дилетант. В основі книги лежить суто наукове підґрунтя. При чому, автор посилається на результати найновіших наукових досліджень.

  "Навіщо потрібні чоловіки" буде особливо цікавою всім тим, хто цікавиться психологією, біологією, генетикою та й на загал всім тим, хто хоче цікаво та з користю провести час за прочитанням цієї однозначно непересічної книги.
  Оставить комментарий
 • А справді, навіщо?..)))
  Леся Павельчук , 30 января 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Мабуть, не знайдеться такої жінки, яка б в запалі хоч раз у житті не кинула своєму опоненту чоловічої статі образливу фразу: "Та навіщо ви, чоловіки, взагалі потрібні!" І це могло б виглядати навіть смішно, якби не суцільна емансипація, що поглинає жіноцтво все більше і більше.
  Чоловіки стрімко втрачають лідерські позиції у багатьох галузях повсякдення. Вже не є обов"язковим главенство чоловіка в сім"ї, далеко не завжди чоловік забезпечує матеріальний достаток родини, все частіше жінка прпроявляє ініціативу так прагне незалежності.
  Я.Л.Вишневський розміркувує про цю проблему більше з наукової точки зору, але робить це максимально доступно і зрозуміло! Мене завжди дивувало, як у цьому авторі поєднується талант науковця з талантом письменника. Як про звичні речі він може розповісти і з точки зору генетики, і надати історичну довідку, і привнести нотку гумору)))
  Може виникнути думка, що ця книга зацікавить лише жінок, але це не так! Мені випала нагода згадати Вишневського у розмові з одним розумним чоловіком, лікарем, і яке ж було моє здивування, коли він порадив мені прочитати саме цю книгу, бо "кожне слово там- чистісінька правда!")))

  Оставить комментарий