Рецензии «Найкращий словник»

• Найкращий словник перших слів малюка
    Олеся Кізима, 24 августа 2017 г.
    ,,Найкращий словник" від Річарда Скаррі - must have на дитячій полиці однозначно! З 1963-го він розпочав свою бестселерну ходу світом, знайомлячи малюків зі світом напрочуд захопливо, цікаво та легко! От і мій синок потрапив до лав скарріманів.))

Сотні малюнків та слів. Кумедні, добрі персонажі, які мандрують з книжки у книжку. У творчому доробку автора - понад 300 книг! Вони сповнені уважності до деталей та хорошого гумору, вчать ввічливості, охайності, порядності, відкриваючи такий цікавий навколишній світ!

,,Найкращий словник" містить абетку, кожна буква якої проілюстрована впізнаваними скаррівськими героями, а також включає тематично зібрані малюнки. Найчисленнішими ,,мешканцями" книжки є ведмедики, поросята, кролики та мишенята. Дитина спостерігає і вивчає, які щоденні процедури робляться вранці, який усередині будинок, як поводитися на дитячому майданчику, на фермі, в аеропорту, у супермаркеті, у зоопарку, за обіднім столом і ще у багатьох-багатьох життєвих ситуаціях. Мені дуже сподобалися малюночки з теми ,,Інструменти" та ,,Будь здоровий", а моєму сину - ,,Човни й кораблі".

Раджу усім батькам купувати ,,Найкращий словник", але тільки не українське видання... Мене дуже засмутила якість перекладу. Багато русизмів та неуважного ставлення до формулювання речень. Хто з англійської перекладав, не зазначено... Невже google translate? (( Навряд чи. Швидше за все пішли редактори ,,простішим" шляхом... Рекомендую видавництву більше зважати на якість перекладної літератури!