Рецензии «Мустафа Джемілєв. Незламний»

• Сильно
    Маргарита , 2 апреля 2017 г.
    Зважаючи на останні події у житті нашої країни мені було дуже цікаво дізнатися більше про історію кримськотатарського народу і особливо про його духовних лідерів.
    Мустафа Джемілєв - вражаюча своєю стійкістю і внутрішньою силою людина. Читаючи новини про певні його виступи, читаючи тексти цих виступів не втомлюєшся захоплюватися незламністю цього чоловіка.
    Тому для мене особливо радісно було дізнатися про вихід цієї книги.
    Одразу скажу, що не сподобалось. Зважаючи на важливість, хоча це слово не повністю підходить, постаті Мустафи Джемілєва не тільки в історії кримських татар, а й в історії України, я очікувала більш ґрунтовного опису його життя. А ця книжка лишила в мене відчуття дуже великого інтерв`ю. Відчуття, ніби я відкрила лише декілька сторінок якоїсь великої книги.
    Що сподобалось. Передусім оформлення, яке виглядало досить гармонійно. Надзвичайно доречними виглядали фотографії, яких було дуже багато. Деякі з них - сімейні, деякі унаочнюють життя Джемілєва як суспільного діяча.
    Дуже сподобалося як розводілені "сюжетні лінії", скажемо так.
    Уривок з подій 14-15 років, і минуле, знову недавні події, і ми поверттаємося до минулого. Такі от флешбеки-паралелі і автори ніби прагнуть показати, що ось, людина присвятила своє життя чомусь і от, знову, йому доводиться боротися проти того ж самого. Гірко стає.
    Книжка дуже сподобалась. Рекомендую кожному!