Рецензии «Геройська книжка Малого Вовчика»

• Книжка для діток, які не люблять багато читати
    Олександр Шкурей, 16 января 2018 г.
    На жаль, у школі доволі часто трапляються нелегкі тексти, які призводять б до численних неспокійних станів і дітей і як наслідок - відбиває у них бажання взагалі вчитися читати й удосконалювати своє читання. Але ця книга - це щось зовсім інше. Стикнувшись з вищеописаною проблемою на своєму досвіді, я придбав одразу цю книжечку. Не знав перед тим, що серія книг про малого вовчика має свій сюжет. Проте, мені треба було знати, чи вона взагалі нам підійде, тому сенсу купувати всі разом не було.

Коли книжку вже отримав, то побачив, що переді мною книга невеликого обєму, сама по собі формату десь А5. Всередині дуже класне оформлення, є наочні картинки. Текст написаний так, наче то маленький Вовчик вклеїв всі свої листи до мами й татка на сторінках цієї прекрасної книги. Крім того, що був дотриманий стиль листа, там присутні помарки, поскриптуми, чорнильні плями, які лише додають автентичності до тексту і оформлення книги.

Порекомендую цю книгу батькам до покупки, оскільки наш хлопчик таки нею зацікавився і читав цю книжечку, оскільки обсяг листів невеликий, а йому було цікаво дізнатися, що ж з Вовчиком станеться надалі, про що він писатиме у своїх листах.