Рецензии «Котосутра. Нявська насолода»

• Котосутра
    Дана , 17 февраля 2016 г.
    Дарувати даний довідник треба з обережністю, не кожен зрозуміє її тонкості, оскільки творцями кохання тут виступають саме котики. Вони демонструють своє мистецтво кохання та любовних прелюдій. Там розповідається про правильність дихання, як підготувати партнера до інтимних процедур. Цей довідник-сувенір доволі кумедна книжечка, багато чого цікавого з неї можна почерпнути. Але що стосується масажу, там треба допрацювати і доповнити додатковим спеціалізованим матеріалом.

Цікавий зміст та оригінальність. Може стати приємним подарунком також і коханій людині і навіть близьким друзям. Кожна подія закріплена картинками. Зручна форма книжечки.

Якщо любощі - це гра, тої слід навчитися та приділяти час дослідженню свого тіла та ерогенних зон, визначити, що вам найбільше до вподоби, розвивати ніжне та шанобливе ставлення до сексуальності. Відкривайте маленькі таємниці радощів кохання та користуйтеся ними з розумом та пошаною до свого партнера.
    Рекомендую для спільного задоволення.
  • Необычно о пикантном
    anastasi77777 , 26 декабря 2016 г.
    "Котосутра. Нявська насолода" - это что-то новенькое от семьи Гаудин. Муж и жена, которые пишут подобные книги вызывают доверие у читателей. Клер Гаудин и Кристиан Гаудин - это хороший пример такого эффекта.
    Что в книге "Котосутра. Нявська насолода" можно найти?
    А. Куча классических и новых поз;
    Б. Методы и методики наслаждения;
    В. Тайны полов;
    Г. Виды прелюдий;
    Д. Норма и патология в постели;
    Е. Практические советы и рекомендации;
    Ж. Точка "g" и все мифы вокруг нее;
    З. Тантрическая любовь - это правда или правда!
    Все в книге хорошо, но метод описания мне не очень по душе. Как ясно из названия, обложки и отрывков для ознакомления, то все книга вуалирует самые яркие моменты за темой котов. Аналогия очевидно хороша, но мне сама по себе идея не нравится. Хотя воплощение очень даже ничего.
    Собственно, поэтому я и поставила четыре балла из пяти.
    Я рекомендую ее купить как не серьезную и забавную книгу, которую все читают один раз и оставляют где-то в отеле или отдают подруге/другу.
    Она однозначно стоит прочтения, но не хранения!
  • Котосутра
    Марія Ярмак, 2 марта 2016 г.
    Якщо Ваша кохана половинка не гребує називати Вас киценькою чи котиком - ця книга-сувенір однозначно неймовірно розчулить, Ви сентиментально поквапитеся ототожнити себе з фігурантами тих барвистих сторінок.

Особисто знайома з людьми, що отримавши це красиве видання в подарунок від коханих, підкреслено емоційно сприйняли цей жест, як один з найвишуканіших та найвитонченіших компліментів, що лише можна було б собі уявити. Книга здатна поліпшувати настрій та спонукати до більшої розкутості в ліжку.

Гнучкі котики-муркотики, що ілюстративно постають на сторінках цього барвистого подарункового видання, охоче поділяться з Вами власним позитивним досвідом щодо опанування мистецтва кохання. Ця книга - вдалий шанс на ще більше розширення обріїв Вашої сексуальності. Пластичні котики - муркотики, чиїх зображеннями любовних утіх зображеннями рясно проілюстрована ця книжка, спонукають до експериментів на любовній ниві.

Чудовий мотиватор, шанс на скорення нових вершин на ниві пристрасного кохання з дорогою Вам людиною.