Рецензии «Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі»

• Як стати супер-героєм на своїй кухні
    Ірина , 20 сентября 2016 г.
    Я обожнюю шоу з Джеймі Олівером! Його харизма просто випромінює якусь магію, яка примушує залишатися біля екрану! З цією книгою вийшло так само — щойно побачивши її у акціях Якабу, я відразу вирішила її придбати для сімейної бібліотеки. Видавництво Старого Лева приємно здивувала вибором. Я завжди вважала його видавництвом виключно дитячих книжок, а тут — переклад кулінарної книги! Видання просто чудове та відмінно підійде для подарунку, тут і великий формат, і якісне яскраве оформлення.

Книга “Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі “ переверне ваше уявлення про куховарство. Вона обіцяє навчити вас готувати виключно смачні та корисні страви у вкрай обмежений час. Дуже актуальна на сьогодні тема! Коли ви увечері приходите додому після роботи, то готувати щось цікаве та смачне немає, як правило, ні часу, ні сил. Автор пропонує 50 готових меню, страви у яких чудово поєднуються. Варто зауважити, що рецепти у книзі подані доволі нетривіальні та задовольнять навіть гурмані. Або тільки гурманів)) Страви виходять не з дешевих, але, мушу визнати, смачні та дійсно не складні у приготуванні і відповідають головним принципам Олівера — якісні та корисні.

Невеликий бонус: на сторінках деяких рецептів є значок з камерою — це значить, що відеозапис приготування за рецептом є на сайті самого Джеймі, але там усе англійською та без перекладу, тож будьте готові. З книгою Джеймі Олівером я почуваюся на кухні справжнім майстром на майже супер-героєм. Це часом буває непросто, але вже багато хто з нас давно опанував здатність робити декілька справ одночасно (такий уже наш шалений світ), тому треба просто налаштуватися на потрібний лад. Іноді, на рецептах, які видаються мені досить складними, я навіть роблю сама собі виклик та засікаю час — вдасться, чи ні?!))

Готуючи по книзі “Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі “ ви заощадите свій час, а також почастуєте себе та свою сім'ю смачними та оригінальними стравами, а ваші сумісні прийоми їжі стануть майже святковими!)
  • Гарний посібник із ідеями, як швидко готувати декілька страв одразу
    Бойко Елена, 19 декабря 2016 г.
    Мені книга дуже сподобалась і одразу хочу сказати, що якщо ви хочете готувати дешево, - то вам не до Джеймі Олівера. Його страви ніколи не були надто дешевими, проте майже завжди - смачними і корисними. Однак, це не означає, що вам необхідно одразу бігти за лобстером.

Для початку вам потрібно буде відмовитися від соняшникової олії і купувати оливкову, і не найдешеву "на розлив" невідомого бренду (зі смаком мила), бо така олія зруйнує ваші страви. Бальзамічний оцет та винний оцет для нас теж начебто "незвичні", але якщо ви досі використовуєте в їжу звичайний хімічний оцет (а не хоча б яблучний), - будь ласка, зробіть подарунок своїй сім'ї. А також Джеймі дуже багато використовує свіжі лимони та лайми, то ви можете придбати сік обох у спеціальних баночках із дозатором і радіти життю. (Обожнюю рибу, смажену в оливковий олії і соці лайма, спробуйте)

Тепер, коли ви готові до подорожі у кухарство Джеймі Олівера, - про саму книгу.
    У книзі багато рецептів, згрупованих по 3, так щоб вам вдалося приблизно за 30 хвилин зготувати повноцінну вечерю із 3х страв. Це, на мою думку, - найголовніша цінність книжки, а не окремі рецепти. Можна навчитися краще використовувати простір і час, комбінувати страви, щоб готувати одночасно, а не влаштовувати кухонний марафон. Дівчата мене зрозуміють.
    Рецепти супроводжуються фото стадій пригутовуння, що дуже зручно. Формат книги також зручний і не займає багато місця на кухні. Як завжди є алфавітні покажчики страв і навіть список необхідного обладнання. Проте якщо ви готуєте не перший рік, то у вас уже все є.

Про набори продуктів: так, Джеймі інколи використовує продукти, котрі для нас "незвичні", проте майже все піддається розумній заміні. Пошукайте інгрідієнти в електронних каталогах супермаркетів і здивуєтеся, як багато чого, насправді, у нас можна купити, просто ми не помічаємо.

А ще не полініться, прочитайте передмову.
  • Готовим быстро и вкусно!
    Дмитрий, 24 сентября 2016 г.
    Книга «Вкусные блюда за 30 минут от Джейми» научит Вас быть гурманами. Ценить пищу не только как энергетический продукт, а как произведение искусства - настоящий талант, который есть у каждого из нас. Поверьте, его следует просто развить. Джейми Оливер проводит мастер-класс, как жить на кухне «по-новому». После прочтения его книги, я больше не ломаю голову над тем, что подать к столу. Подаю все быстро и, главное, ОЧЕНЬ ВКУСНО (еще никто не жаловался)!

Ребята, изысканность - рядом. Вкусно и «стильно» готовить может каждый. Убедитесь в достоверности слов на собственном опыте. Оливер очень удобно и понятно рассказывает, как приготовить то или иное блюдо, сэкономив при этом кучу времени. Сам пробовал - это реально работает! От готовки я получил невероятное удовольствие (и много сэкономленного времени), а друзья и родственники - довольны и теперь всегда с вопросом в глазах: «А что у тебя сегодня вкусненького?» Теперь не стыдно и гостей пригласить! И больше никаких банальных жаренных картошек и отварных макарон на ужин! Я знаю, чем себя вкусно покормить.

Очень понравилось наполнение «рецептника» - достаточно много картинок, дабы и самый «Недалекий» мог понять, как и что делать. Причем, всего «…за 30 минут!» Хорошая литература. Единственная поправка: как по мне, в рецептах, уж, больно часто применяются сложные ингредиенты, которые тяжело найти в киевских супермаркетах... Хотелось бы больше простоты и доступности «материала». То есть, обыденных продуктов в рецептурах. В этом плане чуть лучше будет книга Руслана Сеничкина «Завтраки», с оригинальными блюдами из привычных ингредиентов.
  • Книга неперевершена!
    anastasi77777 , 10 января 2017 г.
    Чому я так високо оцінила цю книгу?
    По-перше, ця книга - це кулінарний посібник для тих, хто хоче приготувати ідеально смачну і гарну страву лишень за пів годинки.
    По-друге, це дійсно книга, де можна стати супервумен на кухні.
    По-третє, всі рецепти легкі та смачні.
    По-четверте, я особисто не писала цю рецензію поки не приготувала половину всіх страв, що тут рекомендується. У мене вийшли всі, окрім декількох. Але в цих невдалих випадках скоріше була проблема якості продуктів, що не підходила до конкретних маніпуляцій з ними. І скоріш за все - один раз я промахнулась з температурним режимом. Я думаю, що рецепти самі по собі просто чудові! Якщо ви любите смачно їсти і щодня на вас вдома чекає зголодніла родина, а після того як ви прийдете з роботи - ви вже нічого не можете робити - то це знову книга для вас.
    "Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі" - це прекранса книга, що допомагає зробити зі звичайних продуктів - вишукану і смачну страву!
    Я думаю, що це нереально чудова книга! Раджу всім серцем!