Рецензии «Карти»

Карти
400 грн
  • Навколо світу
    Галина Заборська, 5 января 2018 г.
    Я належу до людей, які люблять подорожувати і використовують кожну можливість для знайомства з цікавими місцями та новими країнами. Звісно, що подорожувати так часто, як би того хотілося немає можливості. Тому доводиться фантазувати та мріяти.
    Книга для «Карти» видавництва Старого Лева чудово підходить для маленьких фантазерів та дорослих мрійників. Саме завдяки ній, перефразовуючи слова відомої пісні можна в «паралепіпедоподібній кімнаті розсікати океанські хребти». Особливо довгими зимовими вечорами.
    Видання належить до книжок-розглядалок або віммельбухів. У ній вміщено 50 різних карт, на яких зображені континенти та окремі країни.
    На картах надзвичайно багато різноманітних деталей, завдяки яким можна дізнатися багато цікавого про різні країни в усіх частинах світу.
    Приємно, що у виданні є й карта України.
    Це чудове видання для знайомства з розмаїттям сучасного світу та поповнення своїх знань з географії.
    Книга підходить для спільного сімейного читання-розглядання та підготовки до майбутніх подорожей.
    Видання досить об’ємне, має великий формат, кольорові карти та тверду обкладинку.