Рецензии «Історія України. Довідник для абітурієнтів та школярів»

• Отличная книга для подготовки к ЗНО с истории!
    Ольга , 17 февраля 2017 г.
    Исходя из собственного опыта хочу рассказать вам свое мнение об этой книге.
    И так, плюсы этого издания.
    1. Соответствие программе ВНО. В учебнике вы найдете весь нужный материал, и даже больше чем нужно.
    2. Это не книга "экспресс-подготовка" и не сокращенный вариант школьных книг вместе взятых. Здесь достаточно четко и полно расписаны все нужные темы.
    3. Изображения\картинки. Это еще один из плюсов книги, ведь в ВНО есть много заданий, связанны с картинками (т.е. портретами известных людей, архитектурой и так далее) .
    4. Детализация и хронология. Книга написана в хронологии. и после каждой темы есть даты тех или иных событий. Насчет детализации, то я уже говорила, что это столь важно в подготовке.
    5. Эта книга будет полезна не только ученикам, а и студентам. ведь у многих на начальных курсах преподается именно История Украины.
    Поэтому, всем, кто хочет сдать внешнее независимое оценивание на отлично либо просто улучшить свои знание по истории Украины, рекомендую вам именно эту книгу!Лично мне она очень помогла.
  • Книга, що допоможе вам підготуватись до вступу
    Олександр Шкурей, 17 января 2018 г.
    Придбавав цю книгу для підготовки до вступу до вищого навчального закладу. Як на мене, вона є дуже чудовим варіантом для підготовки до вступу, навіть за технологією ЗНО. Одразу хочу сказати, що ця книга сама по собі важкувата. Має тверду обкладинку з яскравими зображеннями. В ній використані не газетні сторінки, а чисті білі, що полегшує процес її читання. Крім того, все подано лаконічно і зрозуміло.

Отож, у цій книзі є 29 тем, що розкажуть вам в цілому повно про історію України по кожному конкретному періоду її розвитку. Я особливо зрадів тому, що книжка не містила "води'', щоб мати якомога великий об'єм. Подано стисло, але в повній мірі. Крім того, існують і зображення, хоч і чорно-білі, але все ж вони стануть помічниками, оскільки зорова память може запамятати деякі епізоди асоціюючи з якоюсь картинкою!

У книзі певна інформація подається у вигляді таблиць, що так і кричать "ми замість тисячі слів'' і це цілковита правда! Наприклад, в такій формі подано родовід Ярославичів. До кожної теми, що доволі важливо, підібрано список ключових важливих дат, які відбулись у тій чи іншій епосі. Рекомендую всім придбати цей довідник, завдяки його виключній корисності.