Отзывы «Игрушка Huile Toys Веселый зоопарк в ассортименте (376)»

Игрушка Huile Toys Веселый зоопарк в ассортименте (376)

Обычная цена: 61 грн

Особое предложение: 57 грн

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Татьяна Приймак, 8 ноября 2016 г.
    Отзыв полезен?
    Выбрать животное по желанию не получилось, досталась пандочка, но мы довольны. Выглядит симпатично, реалистично. Хорошее качество, крепкий пластик. Крутит головой, когда едет. Дочке 1,3, самой катать пока не получается, но нравится за ней наблюдать.
  • Отзыв
    Олексій, 24 сентября 2016 г.
    Отзыв полезен?
    Зверніть увагу, іграшка в асортименті, тобто можна придбати тигра, вівцю, порося, кота, собаку, слона, панду абоі лева. Іграшка виконана дуже якісно. Приємний дизайн. Малюнок з часом не стирається.

Дуже сподобалась механіка: іграшка працює по фрикційному принципу руху - коли вони їдуть, в дію приходить голова тварини і рухається у напрямку маятника з боку в бік. Виглядає дуже мило. Ними легко керувати та переносить з собою в кишені. Іграшки достатньо кріпкі, не бояться падінь. Сам бачив, як мала декілька разів випускала цяцьку з рук на тверду поверхню - і нічого! Навіть подряпинки не знайшов. Радію за якість.

В плані безпеки теж все на рівні (далеко не кожна іграшка відповідає тому, щоб з нею можна було гратись, і не переживати за наслідки). Поранити себе такою іграшкою дитині просто неможливо. Ніяких гострих, «колючих» країв. +, що дуже важливо, іграшки повністю відповідають стандартам якості матеріалів, екологічно чисті та нешкідливі. Якраз те, що треба для маленьких до 2-х років. Гарно розвиває уяву і дрібну моторику. Взагалі, чудова іграшка, дитина просто в захваті!

Окремо дякую Якабу за швидку та зручну доставку. Отримав все в найкращому вигляді.
  • Отзыв
    Budnik_e , 18 ноября 2016 г.
    Отзыв полезен?
    Прислали тигрека, но я бы хотела весь ассортимент (думала, что высылают все 7!) В целом, неплохой, только надо додбавить возможность поближе рассмотреть каждую игрушку и выбрать понравившуюся.