Рецензии «Гаррі Поттер i Орден Фенікса»

• Гаррі Поттер і Орден Фенікса
    Евгения , 24 марта 2017 г.
    «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» - п'ята з книг про Гаррі Поттера, що вийшла з-під пера знаменитої британської письменниці Джоан Роулінг.
    Я читала всі ці книги в оригіналі англійською мовою і я вражена унікальністю та автентичністю стилю написання автора. Дітям, безумовно, я читала ці книги українською мовою, так як вони ще маленькі і не знають мови оригіналу. Звичайно, краще читати в оригіналі, але якщо вже вибирати переклад, рекомендую вибирати український, мало того, що «Абабагаламага» встигала раніше всіх випустити перший переклад на іноземну мову, так він ще й відрізняється особливою якістю, мені завжди подобалися їх переклади, але в цьому випадку я була просто вражена.
    Орден Фенікса - справжній орден доблесті і честі, дух якого проходив через усі книги про Гаррі Поттера. Фенікс - дуже знаковий для Роулінг символ. Для Джоан Роулінг це символічно, тому як вона ототожнює це зі своєю депресією, з якої вона вибирається і починає все з початку.
    Дуже рекомендую всім почитати, особливо в оригіналі!
  • Назріває битва між добром та злом..
    Алена Брезицкая, 5 февраля 2017 г.
    "Гаррі Поттер і Орден Фенікса" - це найоб`ємніша книга з серії та найсерйозніша. В магічному світі невідворотно назріває війна, той кого не можна називати повернувся й починає набирати силу. Але Міністерство магії чомусь продовжує ігнорувати правду й вперто все заперечує.
    В цій книзі всим у Гогвартсі доведеться призвичаїтися до нових впроваджених правил, здати важливі екзамени чаклунства та створити власну армію учнів для боротьби з неминучим. А запам`ятається ця книга, в першу чергу:
    - муштруваннями професора Амбрідж всіх і вся у Гогвартсі,
    - відкриттям власного магазинчику пустотливих речей близнюками Візлі,
    - тренуваннями Армії Дамблдора,
    - появою таємничої виручай кімнати,
    - зустрічами Ордену Фенікса,
    - екскурсією по відділу таємниць,
    - блискучим англійським гумором,
    - романтичними відступами,
    - неминучим назріванням війни та особистою болючою втратою для Гаррі Поттера.

Ця книга повна передчуття важких часів. Вона підготовує нас до настання темних подій у світі магії. Це вже більш доросла література для старшого підліткового віку та для дорослих.
    Анастасия Кононова, 22 марта 2017 г.
    "Гарри Поттер и Орден Феникса" - пятая книга из серии книг о Гарри Поттере. Эта книга самая большая по объему и самая серьезная. Для мира волшебников наступили тревожные времена, ведь Тот-Кого-Нельзя-Называть вернулся, хотя большинство по-прежнему не верит этому. Дамблдора и Гарри Поттера обвиняют во лжи, Министерство настроено решительно против директора. А в Хогвардсе учиться становится просто невыносимо, из-за профессора Амбридж, которую заслало Министерство. Мало того, что она теперь ведет уроки по Защите от темных сил, так теперь она стала командовать школой. В итоге Гарри и близнецов Уизли исключают из команды по квидичу, также мальчик не может увидится с крестным отцом Сириусом, ведь Амбридж контролирует все камины и волшебные порошки.
    Но друзья не будут сдаваться. Гарри организовывает большое тайное общество, где обучает друзей защиты от темных сил, также ему приходится заниматься дополнительно новым предметом со Снейпом, ведь Лорд Волан-де-Морт, похоже, решил завладеть Гарриным разумом. Благодаря этим занятиям Поттер узнает нечто интересное о том, каким был его отец и Сириус, а также увидел самое ужасное воспоминание профессора Снейпа.
    Поверьте, оторваться от этой книги будет также невозможно, как и от остальных частей. Новые приключения, загадочные тайны, любовь и дружба - вот, что ждет вас в пятой книге.
    Вика, 20 ноября 2014 г.
    Прекрасная книга, ребенок не мог оторваться!! Корявенько с именами героев, а все остальное хорошо!!