Рецензии «Гаррі Поттер колекція (комплект із 7 книг)»

Средняя оценка
19
 • 5
  24
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Рецензия
  karibu, 7 июля 2014 г.
  Рецензия полезна?
  Прекрасный перевод на украинский язык, выполненный издательством Абабагаламага. Специально купила, чтобы насладиться красивым украинским литературным языком и ребенка приобщить. В наше время, к сожалению, мало переводов на украинский язык подобного уровня.
  Оставить комментарий
 • Рецензия
  Вика, 13 февраля 2015 г.
  Рецензия полезна?
  Очень крутая книга. Читать ее сплошное удовольствие. Рекомендую всем! ................
  Оставить комментарий
 • Рецензия
  Светлана, 17 февраля 2015 г.
  Рецензия полезна?
  Книги отличные, яркая обложка, отличная печать! Заказала комплект для подарка на день рождения ребенку. Все были довольны!
  Оставить комментарий
 • Рецензія на серію книжок "Гаррі Поттер"
  Роман , 15 ноября 2016 г.
  Рецензия полезна?
  Книжки "Гаррі Поттер" для мене завжди були найкращими творами, які я перечитував вже не знаю скільки раз. Із самого дитинства для мене кожна нова книжка була найкращим подарунком на День народження. Так сталося, до моменту виходу останної частини дві книжки десь загубилися (перечитували їх і мої друзі, і однокласники), а деякі книжки були пошарпані через читання молодшої сестри. В результаті колекція була неповна і скласти повну катрину з корінців я не міг (але дуже хотілося). Пройшло вже 9 років і я все-таки наважився поповнити колекцію. Але коли побачив ціну за всю серію - вирішив взяти всі. Тепер новий комплект стоїть на видному місці на полиці і тішить в мені малого "поттеромана".
  Оставить комментарий
 • Рецензия
  Татьяна, 2 ноября 2014 г.
  Рецензия полезна?
  Книжки просто супер!Заказали всю серию,очень оперативно оформили и отправили заказ!Приятным фактом стало,что доставка бесплатно!Спасибо вам!
  Оставить комментарий
 • Рецензия
  Валерий, 22 июля 2014 г.
  Рецензия полезна?
  День добрый. Приобрел ребенку все 7 томов.И все. Перечитывает семитомник уже 4-раз!!!!!! Не знаю как отвлечь и забрать.
  Оставить комментарий
 • Вічні книги про магію та "хлопчика, що вижив"
  Олександр Шкурей, 17 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Я, як і багато інших людей на цьому світі є палким шанувальником Гаррі Поттера. Це неймовірний світ загадкових істот, чарівної школи, амбіційних героїі і протидії добра злу. Це книга для всіх дітей, оскільки вони повірять у дійсність чудес, зможуть вдосконалити читання, розвинуть неабияку фантазію. Світ магії не покине більше їхню голову.

  Я гарантую, що ви або ваша дитина не зможете відірвати очей від будь-якого з епізодів книг. Ви неодмінно ще раз перечитаєте всю збірку знову! Фільм точно відрізняється і не показує повноту тексту. Раджу зануритись у пригоди разом із Гаррі, Роном та Герміоною.

  Цей набір книг має "+" наступні:
  - всі обкладинки формують своєрідну картину;
  - підходять в якості подарунку, що не потребує додаткового упакування;
  - "оптом дешевше" або ж покупка саме набору є більш дешевшим, аніж покупка книг по одній штуці;
  - години захопливого читання;
  - "потерроман" головного мозку;
  - захоплення книгами на все життя.

  Мінусів не знайшов. Рекомендую його придбати й для вашої дитини, яка повірить у магію і проживе життя із головним героєм, маючи віру у серці, що добро завжди перемагає зло! Не будь маґлом. Підтримуй українське. Воно класне!
  Оставить комментарий
 • в сокровищницу будущих воспоминаний
  Ксения Барышникова, 11 июля 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Отличный комплект! Не думала, что меня так увлечет "Поттериада" - но вот случилось. Купила ребёнку, а теперь сама с нетерпением жду вечера, чтобы продолжать чтение вместе. И стараюсь поскорей догнать по тексту, если дочка меня опережает. Иногда читаю с опережением - увлекает - но сдерживаюсь. Совместное чтение "Поттериады" - это в сокровищницу будущих воспоминаний - очень ценное времяпровождение. Надеюсь, в своей взрослой жизни дочка тоже эти вечера будет вспоминать с удовольствием. Сейчас слушает, затаив дыхание, и сама читает всё лучше и уверенней. Приятно при чтении находить подробности, которых нет или которые пропускаешь в фильмах. И такие примеры помогают мне наглядно продемонстрировать, в чем прелесть книг, в чем их преимущество над фильмами. Прекрасная история, прекрасный язык - заказала специально, чтоб подтянуть украинский. Читаем и наслаждаемся. Рада, что купила сразу все тома коллекцией: дешевле получается, да ещё и доставка выходит бесплатная. Плюс наглядно заметен прогресс чтения, когда видны все книги разом на полке. При этом торцы книг складываются в стройную картинку - красиво и к порядку побуждает: "Мама, ставь том на место, чтоб у Дамблдора были крылья!"
  Оставить комментарий
 • Рецензия
  Ірина Хомик, 26 мая 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Книги просто шедевральні. Дуже красива обкладинка і оформлення.
  Переклад просто чудовий, адже читається напрочуд легко і цікаво.
  Можна перечитувати кожну книгу по декілька разів, сюжет дуже захопливий.
  Все ж Дж. Ролінг знає свою справу і робить це просто чудово.
  Я довго не могла відійти від цієї книги, тому що тільки як відкриваю її, то поринаю у світ, з якого не хочеться іти. І ти починаєш читати, читати не відриваючи погляду.
  Після книг залишається приємний осадок, тепле задоволення і переживання за Гаррі, Рона і Герміону. Це приклад справжньої дружби, яка рідко зустрічається в сучасному світі.
  Прочитавши книгу, можна ще довго згадувати все, що там відбувалося і у вас появиться шалене бажання побувати у школі Хогвортс. Навчитися магії і стати відомим чаклуном або відьмою. Ця книга підходить як для дітей, так і для дорослих.
  Хочу також надати величезну подяку видавництві "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" за те, що в Україні є можливість читати такі прекрасні книги. Також за видання восьмої частини "Гаррі Поттера".
  Надіюсь, що Ролінг на цьому не зупиниться і продовжить писати про чаклунський світ Гаррі Поттера.

  Всім рекомендую: купляйте, читайте, перечитуйте і насолоджуйтесь.
  Оставить комментарий
 • Гаррі Поттер
  Любовь Вербова, 15 мая 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Колекція книг про юного чарівника Гаррі Поттера, до якої входять усі 7 книг – просто неперевершений подарунок не лише дитині, але й дорослому. Ця колекція видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» не лише виконана у прекрасному українському перекладі, але ще й якісно надрукована та дуже оригінально оформлена, адже всі обкладинки книг, коли виставлені поруч, формують немов би малюнок.
  Думаю, зайве рекламувати книги про Гаррі Поттера. Пригодани юного мага захоплюються діти та дорослі у всьому світі вже не одне десятиріччя. Історія про маленького хлопчика сироту, який потрапив у казковий світ магії, знайшов вірних друзів та став на захист добра, не може не захоплювати, і ці книги можна перечитувати по декілька разів!
  Ця колекція дуже зручна, бо вмістила відразу всі книги про пригоди Гаррі Поттера. Навіть якщо ви вже колись читали книги чи дивилися фільми, таку колекція приємно мати у домашній бібліотеці під рукою. І це просто прекрасний подарунок на будь-яке свято! Тому рекомендую усім саме видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».
  Оставить комментарий