Рецензии «Гаррі Поттер і таємна кімната. Ілюстроване видання»

Бондарчук Марина, 18 декабря 2016 г.
    Наверное подобные книги рассчитаны на фанатов...Как же иначе если только прочитав название хочешь тут же прикупить что- то новенькое в свою коллекцию Гарри Поттера, и всё равно, что есть все семь частей и это та же "Тайная комната" просто иллюстрированное издание но она должна быть!
    Цена на украинское издательство более приемлема, да и перевод мне больше нравится.
    Хочется иногда не читать, а просто перелистывать страницы любуясь потрясающими иллюстрациями (местами абсурдными, как на меня), подмечая новые, ускользнувшими при предыдущем изучении детали.
    Жду не дождусь иллюстрированный "Орден Феникса"! Хотя немного и опасаюсь размера томика который получится.
    Интересное виденье истории представили художники, знакомые по фильмам и собственной фантазии места, герои и существа предстают в новом свете.
    И маленькое замечание, незначительная придирка не люблю супер обложки, уж лучше бы изображение с машиной перенесли и на книгу, а не съемную бумажку, которая, лично мне, постоянно мешает при чтении.
  • Чудова книга-подарунок
    Наталья , 4 января 2017 г.
    З нетерпінням чекали виходу другої книжки усією сім'єю, особливо син. Цікаво, що в нас є книги про Гаррі Поттера у звичайному виданні, але особливого враження на сина вони не призвели і читати він їх не захотів попри всі мої намагання. Першу книгу ілюстрованого видання я купляла для себе - дуже сподобались ілюстрації, захотілось мати цю книгу у своїй бібліотеці. Саме вона кардинально змінила відношення сина до Гаррі Потера та його пригод. Сама книга була прочитана "на одному диханні", а після цього були переглянуті всі серії фільму.
    І ось подарунок на Новий рік від видавців - друга книга «Гаррі Поттер і таємна кімната." Знову море чудових ілюстрацій, які можна розглядати та переглядати багато разів і кожного разу знаходити щось нове. Дуже вдалий, як на мене переклад. Якісний папір та обкладинка. Згодна, що суперобкладинка дещо незручна, адже при читанні вона спадає, а якщо її взагалі знвти, то є ймовірність, що вона або загубиться, або зімнеться (за наявності декількох дітей це стає дуже можливим). Проте без неї книжка втратить частину свого шарму.
    Велике дякую всім, хто приймав участь у створенні такого чудового подарунка всім любителям Поттеріади. З нетерпінням будемо чекати наступних книжок!
  • Неймовірний подарунок
    Олена Мазур, 5 января 2017 г.
    Це видання - неймовірне. По-перше, книга доволі важка, тому, тримати її у руках - вже особлива емоція. По-друге - можливо це комусь здасться дивним, але - це запах... Запах якісного видання, він особливий! Його ні з чим не сплутаєш. Це - такі, "візуальні" емоції.
    Відкривши книгу, ти занурюєшся у світ неймовірного іллюстратора Джима Кея. Його малюнки - фантастичні! Дуже багато дрібниць, їх можна довго роздивлятися та постійно знаходити якісь цікаві подробиці. Вражають портрети.
    Щодо перекладу - від доволі легко сприймається. Може тому, що багато діалогів (це - перше, на що донька звернула увагу). В будьякому разі читати - одне задоволення.
    Донька від такого подарунка у захваті! Їй дуже подобаються пригоди Гаррі, а мати їх у такому виданні - це особлива радість. Другу добу читає, ніщо більше її не цікавить! )))
    Обов`язково купуватимемо інші частини. Особливо чекатимемо про в'язня Азкабану, це - її найулюбленіша частина. Велика подяка видавництву за такий неймовірний подарунок, що не залишає байдужим тих, хто цінує якісну друкарську роботу, якісний папір, малюнки.. А також, він не залишить байдужим жодного, кому подобаються пригоди, чаклунство, чудернацькі звірі та птахи, і, звичайно - гарна команда, яка мандрує, творить дива, зростає, мудрішає та надихає інших.
  • Шедевр для поттероманов
    Анна Бабенко, 4 января 2017 г.
    Иллюстрации Джима Кея - лучшее, что могло случиться с "Гарри Поттером".
    Я совершенно искренне считаю, что художнику удалось настолько тонко передать характеры персонажей и настроение содержания, что иногда кажется, будто иллюстрации дышат и вот-вот оживут.
    Если при просмотре фильмов меня иногда покалывало несоответствие некоторых героев своему описанию, то в случае с книгой нашему глазу они предстают как есть - длинный и нескладный Рон, деловито-лохматая Гермиона и, конечно же, Гарри - худенький, взъерошенный мальчишка с удивительно притягательным взглядом и стальным стержнем внутри, добрый, но безрассудный - настоящий друг не только героям книги, но уже и многим из нас.
    Текст тоже достоин восхищения. Вообще, после привычного за годы и знакомого почти наизусть перевода Росмэн, читать что-то другое было страшно и непривычно, потому замечательно, что это новое оказалось не хуже прежнего.
    А уж оформление - просто услада для глаз: огромный формат, очень качественная плотная мелованная бумага и великолепная цветопередача просто не могут оставить равнодушными не только фанатов, но и рядовых читателей, любящих качественно оформленную литературу.
    Одним словом, это одна из тех великолепных книг, которые способны украсить любую библиотеку, а для людей, неравнодушных к Гарри Поттеру и всему, что с ним связано, без сомнений станет самым желанным подарком.
  • Таємна кімната перевершила вся мої сподівання!
    Алена Брезицкая, 26 января 2017 г.
    Друга ілюстрована книга про пригоди Гаррі Поттера перевершила всі мої сподівання! Вона неймовірна! В дитинстві до мене першою потрапила саме друга книга про Поттера і саме з неї я закохалася у цю серію книжок. Тож дуже зраділа, коли дізналася, що друга книга теж вийде у новому виданні з ілюстраціями Джима Кея.
    Ця книга - найкращий подарунок для всих фанатів Поттеріани. А ще нам неймовірно пощастило, що в Україні книгу видали з перекладом Морозова, в тому самому що й у дитинстві, з правильноперекладеними закляттями та з неспаплюженими іменами героїв. Російськомовному виданню пощастило набагато менше, адже там переклад Співак.
    Дуже сподобалась ілюстрація на суперобкладинці книги, й те що напис з назвою книги зробили оранжевого кольору, такого ж як і обкладинка та закладка.
    В книзі неймовірні ілюстрації й на відміну від першої книги багато сторінок з білим текстом на чорному фоні, що дуже добре передає моторошні моменти роману. Найбільше сподобалися ілюстрації миленького Доббі, чорно-білий портрет Драко, неймовірно детальні замальовки алеї Ноктерн, політ на зачаклованій машині, моторошних привидів Хогватрсу, зимова ілюстрація.
    Але найбільше я чекала на 2 унікальні ілюстрації з щоденнника Ньюта Скамандера - з мандрагору та Феніксом. А іллюстрації павуків та василіска настільки реалістичні, що я навіть трохи злякалася.

Дуже класна книга, яку повинен мати у себе в бібліотеці кожен Поттероман! Чекаю з нетерпінням на вихід наступної книги!
    Юрий , 18 января 2017 г.
    Недавно купив собі таку від Абабигаламаги. Звичайно книга прекрасна, нейвомірна тут і говорити нічого. Гортати сторінки і роздивлятися малюнки одне задоволення. Тут усі її хвалять, тому хотів би розповісти саме про мінуси книги. По якості книга явно уступає першій частині. Текстура палітурки уже не виглядає як тканина, а зроблена зі звичайного матового картону. Малюнків набагато менше, але найгірше те, що в таємній кімнаті тонші сторінки ніж в попередній частині! Адже плотністю бумаги тут на 10% менша ніж в Філософському камені. 10% звичайно небагато, але коли гортаєш сторінки, обох книг, різниця відчувається. Якщо так піде і далі, і вони з кожного новою книгою будуть їх спростовувати, то боюсь уявити що вони зроблять з 7 останньою книгою. Я готовий заплатити більше, або тільки якість всіх книг залишалась незмінною!! Чекаю з нетерпінням виходу наступної частини!!
    P.S. Нерозумію, до чого тут оранжевий колір обложки? Мені ця частина завжди представлялась у зеленому кольорі, як попередні випуски книг, так і диски, відеокасети і т. д.
  • І ще раз про Гаррі Поттера!
    Олеся Кізима, 4 декабря 2017 г.
    Друге ілюстроване видання поттеріани - ,,Гаррі Поттер і таємна кімната" - черговий must have для кожного відданного поттеромана! І знову відомий британський ілюстратор Джим Кей подарував нам шанс відчути на собі чари свого мистецтва та світу Хлопчика-Що-Вижив, ба навіть ,,прожити" кожну сторінку! Недарма навіть сама Джоан Роулінг зачудовується тим, як уявив та зобразив художник її ,,дітище": лишень візьміть книжку в руки - і від неї не ,,відлипнеш"!

Цікаво, що Джим Кей ідеї та натхнення черпає з довколишньої природи, зокрема із будови, форми та різнобарв'я квітів. Тож вигадливі форми ґоґвортських веж - це не що інше, як імітація рослинних форм, як стверджує сам митець у відеоролику, присвяченому створенню ілюстрацій поттеріани.

Читання цього видання стало для мене справжньою насолодою та солодкою ностальгією. Я пригадала свої відчуття, коли вперше познайомилася з твором. А відбулося воно спочатку завдяки комп'ютерній грі, а вже потім - самій книжці, та й позиченій. Звичайно, що безліч разів переглядала екранізацію. Та найбільш пам'ятним та асоціативним є музичний супровід гри. Тож моє читання супроводжувалося саундреками, які виринали з глибин моєї пам'яті.

,,Гаррі Поттер і таємна кімната" - особлива книжка. Саме з неї я почала читати поттеріану. Саме з неї я дізналася, що є такий чудовий перекладач з англійської як Віктор Морозов. І що є таке прекрасне видавництво як ,,Абабагаламага", яке й переклало усю серію про найвідомішого чарівника сучасної літератури! Особисто для мене, воно асоціюється виключно з поттеріаною! Якісні видання з першої по останню сторінку, відсутність одруківок - справжня насолода для прискіпливого читача, як от я!

Ще хочу додати, що тепер на сайті yakaboo можна придбати цю книжку, як і інші абабагаламагівзькі, за ціною видавництва! Не упустіть свій шанс поповнити свою бібліотеку чи зробити комусь шикарний подарунок! Раджу, раджу, раджу!
  • Неймовірне видання!
    Анна , 15 октября 2017 г.
    Цю книжку варто придбати у свою бібліотеку, навіть якщо ви не фанат Гаррі Поттеру. Вона просто неймовірна - гарні та яскраві ілюстрації, а які вони точні! Джим Кей приділив увагу до найменших дрібничок в описі зовнішності героїв та магічних місць. Так, герої зовсім не схожі на акторів з фільмів, адже художник орієнтувався саме на книжковий опис, і це надає портретам певний шарм. І взагалі ці ілюстрації можна роздивлятись годинами, там стільки деталей, стільки всього сховано!
    У видання дуже висока палітурки, паперу та кольорів - я порівнювала з російським виданням і Абабагаламага використовує набагато кращий матеріал для друку. Щодо суперобкладинки - мені зовсім вона не заважає, книга чудово виглядає як в ній, так і без неї.
    І, принаймні для мене, саме український переклад найкращий.
    Ця книга буде неймовірним подарунком як для фанату (і дорослого, і малого), так і для того, хто тільки відкриває для себе світ Гаррі Поттеру. Я вже встигла придбати і третю книгу, вона також неймовірна. Дуже хочу зібрати всі сім частин саме в такому форматі
  • Чудовий подарунковий екземпляр для шанувальників!
    Анна Здоровко, 10 июля 2017 г.
    Вже вдруге почуваюся щасливою, отримавши свій примірник ілюстрованого видання поттеріани. Друга частина нічим не поступається першій книзі - ілюстрації неповторно живі та яскраві, якість паперу чудово люксова.
    Подобається наявність ляссе і, що цікаво, тепер до вподоби суперобкладинка, яка не була до смаку минулого разу. Зараз уже сприймається як належне. А ще вона дуже приємна на дотик, ммм)
    До речі, помітила, що цього разу книга запаяна в плівку. Це моя історія - дуже вже ревно ставлюся до книг та їхньої охайності. Спасибі!

Ще не читала, а лише переглядала, та обов'язково маю намір починати книгу з донечками затишними вечорами перед сном. Це саме те, про що я б мріяла у своєму дитинстві. Слухати улюблену історію і бачити втілення своїх образів у професійних ілюстраціях. Пан Кей таки знавець його справи! Із нетерпінням чекатиму наступних ілюстровниих книг про магію світу улюбленої Джоан Ролінґ!

Отож, повага видавництву "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА": це їхня чергова перемога!
    Рекомендую. Однозначно.
  • Волшебное продолжение любимой истории
    Валентина Пономаренко, 29 мая 2017 г.
    Вторая иллюстрированная книга о любимом волшебном мире Гарри Поттера порадовала не меньше первой, а то и больше! Очень крутые, детальные, продуманные до мелочей иллюстрации, которые точно с первого пролистывания книги рассмотреть невозможно!
    Каждый раз, когда я ее открываю, оказывается, что в прошлый раз от меня ускользнула какая-то деталь. А как приятно увидеть персонажей, которых в первой книге еще не было! Все картинки как живые, они создают такую волшебную атмосферу вместе с текстом, что порой начинает казаться, что ты действительно там, в этом мире, полном чудес. Вот мимо тебя по ступенькам пробежал милый Добби без штанишек! А вот ты в запретном лесу и твое сердце сжимается от страха при виде полчища пауков!.. В общем, эта книга подарила просто незабываемые ощущения и впечатления от ее прочтения! Теперь с нетерпением жду "Гарри Поттера и узника Азкабана" - очень хочется увидеть Сириуса Блэка, профессора Люпина, Клювокрыла и Живоглотика. И провести вместе с друзьями еще один учебный год в Хогвартсе!