Рецензии «Гарна мова - одним словом»

• Вишукана українська мова
    Наталья Пишняк, 11 февраля 2017 г.
    Ви знаєте, коли я прочитала вперше анотацію до книги, на хвилину задумалась, потім знову перечитала ці пару абзаців, але вже в голос і з інтонацією. Ще пару хвилин по тому залишався на душі чудовий присмак незвичайниї почуттів, суміші подиву й задоволення. Речення розтікаються з грайливого струмочка в повноводні, сильні потоки ідей та намірів.Душа сповнилась гордістю за рідну мову, за її надзвичайну красу. До чого всі ці яскраві образи та фантазіх? Я читала текст своєю рідною мовою, але кожне слово, закінчення, префікс, суфікс в тексті поєднанні в надзвичайну комбінацію, з”явилось відчуття, що я потрапила в світ іноземної, незвіданної мови, але сердце ж знає, що це вона - рідна українська мова. Захоплення викликають вдалі приклади, звороти, поєднання й незвичайне використання слів.
    В школі, на Полтавщині, ми вивчали або суху пострадянську мову навчальних посібників або твори письменників, що жили в минулих сторіччях, або в часи “совєтов”.
    Зараз же ми щасливі спостерігати розвитку нової, смачної, живої української мови. Я дуже рада, що такі молоді, сучасні автори як Тарас Береза докладають зусиль й публікують словники, книги з вишуканої української мови. В книзі ми знаходимо багато цікавих прикладів та пояснення правильності вживання слів.
    Я знаю в ідеалі англійську мовута добре розмовляю німецькою мововю. Моя російська мова відноситься до катигорії “російська українських великих міст”. Вдячна видавництву Априорі та автору за можливість вдосконалити та збагатити свою рідну, кохану українську.