Рецензии «Финансовое планирование. Искусство создавать доход»

• Якби я прочитав цю книжку раніше, то, можливо, не наробив би стільки помилок...
    Руслан, 23 февраля 2017 г.
    Я прочитав цю книгу два рази та, можна сказати, змусив прочитати її своїх співробітників. Однозначно, книжка дуже вартісна! Вона допоможе тим, хто хоче зрозуміти та побачити бізнес з усіх боків. З матеріалу можна дізнатися про те, як побудувати справжню команду, розглядається 10 етапів розвитку компанії, моменти статистики, фінансового планування та багато інших корисних речей. Здавалося б, книга лише на 170 сторінок, а стільки всього корисного!

Праця Олександра Висоцького «Финансовое планирование. Искусство создавать доход» розрахована на економістів, топ-менеджерів та керівників компаній. У ній автор розкриває головні принципи складання бюджету для задоволення потреб відділів та розвитку фірми. Видання корисне для початківців та досвідчених представників управлінської ланки, показує, як грамотно розподіляти кошти, включає практичні поради, що вже успішно реалізовані в більш, як 400 компаніях з різною структурою та кількістю працівників. «Фінансове планування» - не теоретичний підручник, а саме прикладний посібник.

З його допомогою Ви навчитеся створювати компанії з нуля і чітко вибудовувати цілі, завдання організації. Проста мова викладу матеріалу та наочні приклади забезпечать розуміння, засвоєння принципів розподілу ресурсів. Завдяки цьому виданню, керівник змінить модель управління фінансами в залежності від поточних потреб фірми. Одночасно засновник зможе відійти від безпосередньої участі у вирішенні питань та більше часу присвятити розширенню бізнесу. Особисто мені книжка допомогла розібратись в більшості моментів фінансового планування, та «зробила поправки» щодо діяльності компанії в бік якісних змін. Всім: керівникам, управлінцям, менеджерам, власникам бізнесу, а також тим, хто лишень починає шлях дорогою власного бізнесу - рекомендую!