Рецензии «Де їсть і з ким спить Фреймут»

Средняя оценка
6
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Жах.
  anastasi77777 , 5 января 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Дуже не цікава книга. Це просто 160 сторінок дурного (вибачте) тексту. Книга буквально немає смислу. Кажуть, що це ілюстрована художніми фотографіями та малюнками книга - це є містифікованою біографією і літературним щоденником Фреймут. Але з прекрасної ідеї нічого не вийшло. Я взагалі не зрозуміла, що цінного може тут бути.
  В описі написано: За задумом Фреймут, ця книжка — більш ніж мандрівник або щоденник нотаток. До вашої уваги — неcподівані візії міської культури, готелів, ресторанів, кав’ярень і майже візіонерські розповіді про зачаєних духів міста.
  З усіх цих рекомендацій половина - це абсурд. Я перевірила десь десяток цих порад і кожен раз натикалась на те, що це більше схоже на проплачену рекламу.
  Єдині люди, котрим це може сподобатись - це маркетологи (які мають повчитись рекламі тут) і фанати Ольги Фреймут. Адже, по факту, тут нема тексту. Тут є набір слів, що наче щось мають значити.
  Як же я розчарована. Люблю формат таких книжок, люблю такі поради, але ж тільки коли вони справжні.
  Оставить комментарий
 • Озыв
  Ирина Бабюк, 13 сентября 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Эта книга о манерах, утонченности, женственности, быте, путешествиях, любви к детям, саморазвитии, также имеются советы и подсказки, решения с помощью которых можно улучшить свою жизнь. Все это хотела донести до людей автор, получилось у нее это или нет, решает каждый сам для себя. Читая эту книгу, можно не только получить интересные советы, но и узнать саму Ольгу Фреймут с другой стороны.

  Возможно, кому-то могут показаться слишком прямолинейными высказывания Ольги, и книга покажется неким разочарованием, несоответствием ожидания и реальности.

  Ольга Фреймут - сильная духом женщина, мать, карьеристка и просто человек, вдохновляющий многих других людей. Это не просто книга, можно сказать, что это скорее ее личный дневник с полезными заметками.

  Визуально приятно лицезреть перед собой светлую, минималистическую по сочетанию цветов обложку, радуют также зарисовки и фото находящиеся в книге. Качество бумаги и переплета просто отличное.
  Книга имеет презентабельный вид и может стать прекрасным подарком.
  Оставить комментарий
 • Ольга Коник-Фреймут
  Тетяна , 14 июня 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Книга мені сподобалась. Зрозуміють її не всі, зокрема, ті хто не проживають на Західній Україні... справа в діалекті і у висловах автора... суть книги зрозуміла - це провокація (як писала в своїй рецензії А. Мазур), це правда про заклади, повз які ми проходимо кожний день, але не догадуємося, що там коїться в середині. Сподобалось те, що Фреймут пише правду, гірку, пекучу правду. Оформлення вишукане як і сама авторка. Є червона закладка, це так в її стилі. Багато розповідей про власне життя, поради для жінок. Не сподобалось величезна кількість порівнянь всього із всім. Особливо, це описи "мужчинчиків", складалось враження, що в автора великі проблеми із цим, бо так як вона їх описує говорить про те, що вона занадто багато часу приділяє цій темі в свому житті. В загальному, я рекомендую цю книгу і друзям і вам, вороги!:) Але очікувала трохи іншого...таку саму Олю Фреймут ми бачимо по телевізору, і таку саму я її прочитала в книжці, а хотілось чогось сокровеннішого, побачити її тендітною і беззахисною жінкою.
  Оставить комментарий
 • Отзыв
  Катерина Цыганкова, 26 декабря 2015 г.
  Рецензия полезна?
  Ця книга - як вино з насиченим букетом, як складний вітраж, як спірний образ, який не подобається, але і відірвати ока не можеш. Це не висока література - забагато брендів, але і не глянець - забагато почуттів: до місць, до чоловіка, до себе. Часом книга тішить, іноді смакує, як вишуканий делікатес, а місцями - невимовно дратує, що хочеться кинути її з балкону. Але букви наповнені, не пусті, тому байдужими не залишають.

  Для кого: здебільшого для фанатів Ольги Фреймут. Не бійтеся дарувати цю книгу дівчаткам, які вважають Ольгу своїм кумиром. Найкращі книги для захоплених підлітків - автобіографії кумирів.
  Оставить комментарий
 • Ще одна книга, яка змінює погляди на життя
  Anastasiya Makarchuk, 24 декабря 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Дякую тобі, Фреймутко, за таку чудову книгу. Тепер це ще одна в моїй колекції книга життя. Рекомендую кожній знайти поміж рядків заповіді жіночого щастя. Така рідна, і така чудова книжка прочитана за вечір!
  Коли жінка хоче змінити свою долю - вона змінює.... а які рядки присвячені Шанель. Аж самій захотілось, щоб вона стала моєю хрещеною. Кожна жінка повинна цінувати себе, адже за неї цього ніхто не зробить.
  А готелі, а подорожі....ох Олю!

  Надзвичайне життя прекрасної жінки!!!

  Раніше якось не любила Фреймут, а тут... а тут вона тепер одна з улюблених жінок нашої країни. Мама, жінка, коханка. Здається мені, що вона геть інша, ніж на телебаченні. Вона краща, і вища за нас всіх. Тих хто терпить і не вірить у себе.

  Обовязково потрібно прочитати тим, хто не долюблює себе, хто вважає не гарним чи взагалі бридким. Все у наших руках, і тільки ми можемо змінити цей світ.

  Косметика, посуд, готелі, креми для рученят, одежина, відпочинок, Шанель, ...
  Я також відтепер хочу постаріти природньо, а не ходити, як ті розколоті жаби....
  Оставить комментарий
 • Отзыв
  Мария Порох, 22 сентября 2015 г.
  Рецензия полезна?
  Прекрасное оформление и не менее прекрасное содержание!
  Оставить комментарий