Рецензии «Cніданки»

Cніданки
180 грн
  • Смакота )))
    Яна , 21 октября 2015 г.
    Купувала книжку для мами (вона просто обожнює Сніданок з 1+1, особливо з Русланом). Мало сказати, скільки щастя було при врученні подарунку!!!

Я й сама часто готую щось за цими рецептами: ДУЖЕ смачно й просто.

Рекомендую.
  • лучшие
    илья, 12 июня 2015 г.
    Лучшая книга по кулинарии
    luter, 4 июня 2015 г.
    Сенічкін СУПЕР!!! Коли спочатку з душею готуєш, із задоволенням смакуєш а потім записуєш рецепт - виходить чудова "смачна" книжка файних рецептів! Вже готували:пиріг з бринзою, тефтельки в соусі. На черзі лазанья з баклажанами. Головне- дотримуєшся рецепту, додаєш часточку душі і в результаті- готова апетитна і смачна страва. Дякуємо за "Сніданки". Бажаємо всім МИРУ, ДОБРА і ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ.
  • Готуйте легко
    Галина Заборська, 21 сентября 2017 г.
    Мабуть знайдеться небагато людей, які дуже люблять вранці вставати. Не виняток у цьому правилі й діти. Але вставати це ще півбіди. Ще одна проблема вранці – нагодувати дитину. Що тільки не доводиться вигадувати, щоб зробити цей процес приємним та корисним для дитини. У нашому випадку такий вихід було знайдено – нас врятували млинці. Саме їх діти їдять вранці із задоволенням. А дякуючи Руслану Сенічкіну та його чудовій книзі смачних сніданків, я отримала багато чудових ідей для урізноманітнення дитячого ранкового меню.
    Книга видана у великому зручному форматі. Кожна сторінка присвячена окремій страві та проілюстрована готовим шедевром, який можна приготувати не будучи професійним кухарем та не маючи спеціальної підготовки. Усі рецепти розподілені тематично по порах року. Таким чином ви можете вибрати та приготувати страву з сезонних продуктів, які в сезон їх дозрівання мають найнижчу ціну.
    Рецепти у книзі описано просто та доступно, крім того, детально зазначено всі потрібні інгредієнти та необхідна для приготування страви їх кількість. Якби для цієї книги потрібно було б дібрати девіз, то він би звучав так: «Готуйте легко та з задоволенням!».
  • Чудові ідеї для сніданків
    татьяна шикерява , 6 марта 2017 г.
    Ця книга - це гарна підбірка різних рецептів. Смачних і корисних. Насправді, спершу я як молода мама зацікавилася другою книгою Руслана Сеничкіна "Сніданки для дітей". Мені так вона сподобалась, що я вирішила пошукати, що ще видав цей автор-кулінар. Наразі обидві книги займають почесне місце на кухонних поличках - щоб бути завжди під рукою.
    Ця книга дуже гарно структорована і пропонує нам певні страви на літо, осінь, зиму і весну. Всі страви мають досить прості інгредієнти відповідно до сезону. А це означає, що можна приготувати щось цікаве - та навіть особливе зовсім недорого.
    У книзі є чимало гарної ідей для подачі - як красиво оформити та представити родині чи гостям сніданки. Звісно, що книга не лише про сніданки. Страви з неї підійдуть навіть до урочистої вечері. :)
    До речі, у цій книзі можна знайти рецепти традиційної кухні різних країн: французька, італійська, грецька, британська, звісно, українська і т.д.
    У цілому, це книга про здорове харчування. У книзі дуже детально описані різні рецепти і до особливо приємно є певні секретики - прості, утім дійсно кулінарні таємниці.
    Раджу цю книгу усім, хто прагне здорового різноманітного харчування.
  • Книга, которая успела стать любимой
    Лариса , 14 марта 2016 г.
    Книга Руслана Сеничкина "Сніданки" станет настоящим подарком и для опытных кулинаров, и для тех, кто только делает первые шаги в кулинарии, и для занятых людей, у которых нет времени часами стоять на кухне. Рецепты просты, доступны и при том украсят любой праздничный стол. Радует оформление: красочные фотографии блюд выглядят аппетитно. Хочется взять в руки книгу и сделать каждый день для своих близких маленьким праздником, готовить с любовью.

Книга дает нам понять, что готовить вкусно, просто, недорого совсем, оказывается, несложно. Это же здорово, когда каждый на кухне может почувствовать себя творческим человеком, который может удивлять. Готовка - это радость, творчество, доказывает нам Руслан Сеничкин.

И особенно радует, что автор не является кулинаром-профессионалом, с каждой страницы он доказывает, что готовить - это удовольствие. Привлекает, что не нужно "экзотические" дорогостоящие продукты, и еще то, что блюда не только вкусные, но и полезные, помогает разнообразить рацион. Хочется надеяться, что автор порадует нас не только сніданками, но и обедами. Будем ждать с нетерпением.

Спасибо Вам, Руслан.
    Богдан, 12 мая 2015 г.
    Книга просто супер. Очень много интересного. Цена доступная. Всё доступно описано, а блюда получаются просто замечательные.
    Ярослав, 5 мая 2015 г.
    Хорошая книга, много ярких красочных картинок, все написано доступным языком, всем рекомендую!
    Santey, 7 апреля 2015 г.
    Очень остались довольны данной покупкой!!! Огромное спасибо за оперативную доставку.

Lana Tim, 3 апреля 2015 г.
    "Сніданки" - это залог хорошего и теплого настроения. Впечатления от лаконичных рецептов и ярких иллюстраций переносятся на процесс приготовления! :) Спасибо...