Рецензии «Чудовий ранок. Як не проспати життя »

• Как книга помогла посмотреть на себя по-другому
    Natasha Sabadash, 9 июля 2017 г.
    Я прирожденная сова. Поэтому купила книгу, чтобы посмотреть на неё критически. И знаете что, на первых десяти страницах я уже поверила автору. Он просто читает мои аргументы против и даёт на них логичные и интересные ответы.

Впервые я взяла в руки маркер и делала пометки в книге, как просит автор.

Шесть "спасительных кругов". На первый взгляд очень простых. Ничего сверхсложного и ничего нового, о чем бы мы раньше не слышали. Но Гэл Элрод преподносит их как четкие логичные простые и достижимые правила. И ему веришь! Он даёт реальные примеры того, что это работает.

Знаете, что нужно прежде всего сделать? Встать на час раньше, чем вы привыкли это делать. Зачем? Чтобы посвятить этот час этим шести "спасительным кругам".

Когда-то одна книга уже изменила мою жизнь, потому что я поверила автору и начала очень точно выполнять его рекомендации. Имея диабет 1 типа, у меня средний сахар сейчас 4,95, как у здорового человека.
    Значит советы из книг работают.
    95% людей даже не начинают следовать рекомендациям - пишет автор этой книги, поэтому у них ничего и не получается.

Я хочу быть в оставшихся 5%. А вы?
    Поэтому очень рекомендую вам купить эту книгу. Обязательно купить, а не взять почитать. Вы же не будете делать пометки в чужой книжке.
    И не просто купить, а прочитать и начать выполнять рекомендации.

Как всегда качественная печать от "Нашего формата". И на этот раз оранжевая закладка.

Ну что, пошла переводить будильник на час раньше.
  • Коли ранок стає добрим
    Ксюша Олейник, 31 июля 2017 г.
    Цю книжку мені порадила дуже чудова людина, практичний психолог, викладач. Я впевнено говорила, що ранок не може бути добрим. І, звичайно, я не могла її не придбати у свою домашню бібліотеку. Хоча б тому, що була критично налаштована і хотілось прийняти виклик.
    Після прочитання книги я повністю змінила свою думку. Ранок дійсно чудовий. Передусім тим, що ми прокинулись і живемо. У нас є можливість зробити багато чудових справ. Як полюбляють повторювати мої знайомі: я не встигаю. Яке може бути “не встигаю”, якщо насправді можна встигнути багато чого. Потрібно лише прокинутись на якусь годину раніше, посміхнутись ранку і прийматись за справи. Якщо справи не дуже цікаві, потрібно просто прокинуся ще раніше і налаштуйся на день позитивними думками, медитуй, прочитай вмотивовану статтю чи книгу, тим самим спонукаєш себе на приємні і не дуже справи.
    Звичайно автор розуміє, що у кожної людини різні графіки роботи, різні умови життя, тому дає поради, які дають змогу підлаштувати свій графік під свій чудовий ранок чи навпаки.
    Кожен читач винесе з цієї книги особисто для себе щось цікаве, щось нове. Почує те, що не чув раніше. І тим самим спровокує себе на зміни на краще. А інакше і не буде. Спробуйте самі, прочитайте і побачите, що життя прекрасне. Будьте успішними.
  • Ранкова магія
    Анастасия , 29 июня 2017 г.
    "Чудовий ранок" став однією з перших книг з саморозвитку, які я колись прочитала, тому вона завжди викликатиме теплі почуття. Так, у ній, безумовно, багато води і самоповторів, однак ця книга пропонує дійсно простий і дієвий рецепт: "Почніть ранок правильно!" Здавалося б, що в цьому такого? Але виявляється, що за допомогою шести "рятувальних кіл", пропонованих автором, можна змінити ранковий ритуал, а разом з ним і весь день (а там, можливо, і все життя, хто знає?).

За словами автора, секрети успіху - це медитація, читання афірмацій, візуалізація, вправи, читання і ведення щоденника. Про кожен з пунктів, він розповідає дуже докладно, а на своєму сайті дає приклади афірмації і поради, як швидко почати 30-денну програму "Чудового ранку". Думаю, "стартовий набір", за допомогою якого можна швидше розписати для себе, що змінити в кожній сфері життя, відмінно доповнює книгу. Не полінуйтеся, погортайте його, перед тим як почати. Єдиний мінус: це лише для тих, хто володіє англійсько, адже перекладу немає. І, нарешті, кілька слів про дизайн книги: він чудовий, як і ранок, який обіцяє нам автор!
  • Обычные идеи, которые назвали по другому.
    Вячеслав Калыч, 22 августа 2017 г.
    "Чудовий ранок. Як не проспати життя" - мотивационная книга Хэла Элрода. На первый взгляд, книга многообещающая. Однако, на мой взгляд, целевой аудиторией этой книги являются те люди, которые ни разу не читали книги по личностному развитию и вообще с опаской смотрят на этот жанр литературы. На 95 процентов книга состоит из статистических данных.
    Лично я считаю, что здесь просто много простых идей от разных известных людей с обещаниями о лучшей жизни. Я пролистывал стандартные объяснения медитации и визуализации, чтобы побыстрее добраться к так называемому "оригинальному способу мышления". Думаю, мне бы больше понравилось, если бы это была небольшая статья, потому что все идеи книги можно вполне выразить в следующих кратких аксиомах: чтобы улучшить нашу жизнь, мы должны улучшить себя; утро - лучшее время для улучшения себя, нужно тратить хотя бы час на следующие упражнения: медитация в тишине, аффирмации, визуализация следующего дня, зарядка, чтение (особенно, чтобы узнать что-то новое).
    Я собираюсь испытать на себе эту общую идею, потому что на мой взгляд, она не так уж и плоха. Но мне кажется, такую простую вещь можно было бы выразить в обычной небольшой статье в блоге.
    В целом, об этой книге можно сказать так: неплохая идея, но плохая ее реализация.
  • Прописні істини
    Світлана , 5 января 2018 г.
    Ось я і зустріла свою книжку-розчарування. «Світовий бестселер, який отримав понад півтори тисячі п‘ятизіркових відгуків на Amazon від читачів з усього світу», написано на обкладинці. І тільки прочитавши книгу до кінця, починаєш розуміти, що півтори тисячі це ж, насправді, небагато, як для всього світу. Книга «Чудовий ранок» для мене стала наглядним прикладом того, що розрекламованість та «бестселер» ще ні про що не говорять.

Почнемо по порядку. Книга починається з мотивуючої історії автора, який потрапив в автокатастрофу та, незважаючи на невтішні прогнози лікарів, встав на ноги. Ба більше – винайшов спосіб якісно змінити своє життя. Супер! Готова до нової інформації як змінити своє життя! Читаю далі, тридцята сторінка, сорокова, сімдесята, а порад все немає і немає. Починається переливання з пустого в порожнє, повторення одного і того самого, просто різними фразами. Нескінченна кількість перехресних посилань, наприклад, «а про це ви можете детально прочитати у розділі…». Якщо викласти весь матеріал по суті, прибравши перехресні посилання, «водичку», переказ книжок та ідей інших авторів, незліченні посилання на сайт автора, то замість книги вийде непогана брошура.
    Аж ось майже в середині книги починається опис авторського методу.
    Я не заперечую, що сама ідея рано прокидатись у гарному настрої – чудова. Але чи є новизна в авторському підході? Серед іншого - фізичні вправи, здорове харчування, медитація. Невже ви про це не чули, не читали, або самі не усвідомлювали цього раніше?

Моя рекомендація перед придбанням цієї книги: якщо ви знаєте англійську на достатньому рівні, то завітайте краще на сайт автора, там достатньо інформації про його метод та шляхи реалізації, два безкоштовні розділи книги, афірмації та корисні посилання. Надихнетесь - тоді купляйте книгу без вагань!

Окремо хочу звернути увагу на переклад. «Робіть примітки на берегах», пише автор за допомогою перекладачки. На яких таких берегах, шановна? Куди пливемо?

Я залишилась розчарованою. Ціна книги була завищена, так само, як і мої очікування.
  • Как в быстром темпе жизни найти время на себя.
    tanyabond , 20 ноября 2017 г.
    Несмотря на молодой возраст автора, книга получилась очень зрелой и толковой. Приводятся практические рекомендации, как улучшить свою жизнь, как выбраться из серых монотонных будней, в быстром темпе сменяющих друг друга, и найти время на себя, поверить в себя, развиваться как личность, и обрести гармонию в разных сферах своей жизни. Нужно лишь приложить определенные усилия, чтобы сегодняшний день изменил день завтрашний и был еще качественней.
    Книга полна примеров, как люди, изменив свои привычки по утрам, добивались успехов там, где больше всего этого хотели, что было важно для них. Также автор на личном примере раскрывает свои результаты и достижения от проделанной работы по своей системе.
    Не обошлось и без рекламы. Хэл Елрод на протяжении всей книги рекламирует свой сайт, на котором он предоставляет свои услуги как личный тренер по саморазвитию.
    Лично меня данная книга настолько впечатлила и вдохновила, что я приобрела его следующую книгу «Магия утра. Дневник», которая является логичным продолжением, позволяющим использовать приводимые практики на деле - для достижения собственного успеха и повышения самооценки.
  • Нова подача загальновідомих істин
    уляна , 17 ноября 2017 г.
    Якщо ви мало читали книг про саморозвиток, ця книга-для вас. Автор в доступній формі подає загальновідомі істини, інтерпретуючи їх так, щоб заряджати і мотивувати вас робити зміни у своєму житті. З перших сторінок ви будете сповнені рішучості і почнете щось робити, писати, занотовувати. Автобіографічні нотки у тексті зроблять автора книги Гела Елрода вашим другом, наставником. З корисністю запропонованих методів ("рятувальних кругів") годі сперечатись, усі вірні і дієві. Усі вони в змозі змінити ваше життя на краще, допомогти вам жити наповнено, весело, життєрадісно, та навіть так, як ви не очікували прожити декілька днів тому.
    Якщо ви знайомі з літературою із психології та саморозвитку, ви не отримаєте чогось нового і надзвичайного від цієї книги. Книга моментами нагадує скорочений варіант книг Робіна Шарми. Автор згадує його у книзі і мосилається на окремі твори письменника. Але враження про своєрідне графоманство Гела Елрода все ж залишилось.
    Безцінним у цій книзі є хіба що дуже поетапний, правдивий опис практичного застосування всіх порад щоранку. Опис усіх сумнівів, відмовок, бентежень і болю дають змогу читачеві заочно отримувати мільйонну підтримку таких самих читачів цієї книги, як він сам.