Рецензии «Баранчик Рассел і Різдвяне Диво»

Диана, 8 апреля 2015 г.
    Это не книга,а просто шедевр!!!Отличное качество,бесподобные иллюстрации,хороший формат:)Я искала эту книгу два года,а "Выдавныцтво Старого Лева" осуществили мою мечту:)))
  • Ідеальний подарунок на зимові свята!
    Ksenia Bliznets, 17 декабря 2017 г.
    Коли бачу гарну книгу - тут я маю на увазі оформлення та ілюстрації - то у мене відразу з'являється бажання її купити. От і перед книгою "Баранчик Рассел і Різдвяне Диво" Роба Скоттона (Видавництво Старого Лева) я не встояла і придбала її, коли побачила ці неймовірні малюнки - милі, яскраві та смішні водночас! Мені здається, що саме такі позитивні книги і потрібно дарувати малюкам. Хоча насправді я й сама б не відмовилася від такої краси, та ж собі багато дитячих книг не купиш... Тому раніше я їх дарувала дітям друзів, а от тепер можу спокійно вже і нашу сімейну бібліотеку поповнювати такими чудовими виданнями.
    А ще я дуже люблю зимові свята! І, певно, тому й книги про Різдво, Новий рік, Святого Миколая здаються мені надзвичайно затишними. Гарні та хороші книги! Бо вони можуть відтворити святкову атмосферу і подарувати відчуття домашнього затишку.
    Історія про Різдво баранчика Рассела стала для мене з моїми малюками саме такою справжньою святковою казкою. Дітки зацікавлено розглядали яскраві малюнки, поки я їм читала про незвичну пригоду, що трапилася в Святвечір у Світлячковому лісі з веселим баранчиком.
    Стовідсотково можу стверджувати, що мама у захваті від книги і стала шанувальницею англійського ілюстратора Роба Скоттона! Сподіваюся, незабаром ще двоє маленьких читачів приєднаються до цього фан-клубу і з'явиться привід для продовження знайомства з його іншими книгами. Бо мені вже хочеться не тільки дізнатися про нові пригоди баранчика Рассела, а й ще познайомитися з котиком на ім'я Сплет, книги про якого теж видали українською.

"Баранчик Рассел і Різдвяне Диво" - це просто ідеальна книга-подарунок на зимові свята! Вона дарує гарний настрій і її важко читати-розглядати без посмішки. А ще її можна назвати своєрідним віммельбухом, бо в ній дуже багато чудових малюнків із різними милими деталями та зовсім небагато тексту.