Рецензии «Абетка монстрів»

• Гарна ідея, але є зауваження
    Іруся Іванська, 6 ноября 2017 г.
    Вирішила придбати цю книгу, оскільки моя дитина дуууже любить букви... "Абетка монстрів" привернула мою увагу оригінальним виконанням та ідеєю самих монстриків) Красиві малюнки, якісний папір, яскраві кольори. Дитині сподобалась))) Монстрики дуже смішать синочка (2,3 рочки), регоче з них постійно, коли б не читали)))
    Неприємне враження склали самі віршики. Вони якісь недоладні, часто без ритму, прослідковується калька з російської... З українською тут проблеми, особливо що стосується займенників(((
    У декількох віршиках замість займенника "їм" повинен би бути займенник "ним" (з русизму - "им"). Наприклад, буква В, та буква Е... Дуже ріже слух, особливо мені, як філологу. Багато помилок стилістичних і орфографічних. На жаль((( Словом, видавництво Vivat розчарувало. Можна було б краще редагувати тексти, тим паче, що це абетка для дітей, які тільки вчаться розмовляти.
    Ідея чудова, але якась недопрацьована...
    Можна знайти не менш яскраву абетку, але зі значно якіснішим текстом, самими ілюстраціями увагу читача не купиш(((
  • не для всех детей
    Ольга , 14 августа 2017 г.
    Моему ребенку 5 лет. Мальчик. Непоседа и учиться мы не очень-то спешим. Искала для своего ребенка что-то креативненькое для изучения букв, взяла в Якабу и эту книжку (одну из многих), очень на нее надеялась. Все-таки у меня мальчик и ему нравится смотреть мультики про монстров. А вот и не пошла эта книжка. Иллюстрации очень красивые, бумага качественная. И как по мне – то мне очень нравится. Мне понравилось то, что в книге не простые слова и можно ставить произношение и запоминать не тривиальные названия монстров. И ассоциации такие фантазийные – что для ребенка тоже было бы не плохо. А вот ребенок почему-то открыл и закрыл. Как я не старалась, пробовала читать «смешные» стишки – «Мама, давай что-то другое. Мне не смешно». Я вот думаю, может он просто у меня монстров боится? Хотя монстры довольно мимишные в этой книге.
    Так что попробую эту книгу подарить кому-нибудь – может она только нам не подошла. Книг брала много и реакция ребенка на них совершенно не такая как я предполагала. Буду экспериментировать дальше.
    Хочу поблагодарить сервис Якабу – мне нравится заказывать у вас книги, все довольно оперативно. Спасибо.