Рецензии «100 експрес-уроків української. Частина 2»

• Вивчати українську мову цікаво.
    Галина Кузнєцова , 25 октября 2017 г.
    У мене є перша книга Олександра Авраменко «100 експрес-уроків української мови», яка встигла стати бестселером. Вона мені так сподобалася, що я подарувала її багатьом своїм знайомим. Тому я с задоволенням дізналася про випуск другої частини книги Олександра Авраменко «100 експрес-уроків української мови» і без сумнівів вирішила її придбати. Бо завдяки цій книзі, мені захотілося и далі вивчати та вдосконалювати свою українську! Цей кишеньковий посібник, допомагає мені більш упевнено й грамотно говорити українською.
    У другій книзі ще більше цікавих українських висловів, які ілюструються новими кумедними зображеннями. Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Дуже подобається кишеньковий формат книги. Можна носити з собою в сумці і читати в транспорті або на нудних засіданнях. Якби підручники для школярів були такими цікавими!
    Буду з нетерпінням чекати продовження цієї серії.
    Українська мова - найкрасивіша мова світу. Прикро, але серед нас є чимало українців, які зневажливо або байдуже ставляться до рідної мови. Українці, почніть вже розмовляти рідною мовою! Закликаю!